Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Střední školy Březejc, Sviny 13

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SPECIÁLNÍ A PRAKTICKÁ ŠKOLA BŘEZEJC, SVINY 13

Akce Čistá Vysočina

7.5.2016

Akce Čistá Vysočina

   Také letos se naše škola zapojila do akce „Čistá Vysočina". Na úklid jsme se vydali ve středu 20. dubna. Již tradičně si bereme za úkol vyčistit okolí příjezdové cesty k naší škole a pak pokračujeme po hlavní silnici až na kraj obce Březejc. Rozděleni do dvou skupin jsme kontrolovali obě strany cesty a pečlivě třídili nalezené odpadky.

   Dobrá zpráva je, že plných pytlů každým rokem ubývá, ale letos nás překvapilo velké množství PET lahví vyhozených po celé délce našeho úseku. Počasí bylo slunečné, ale velmi větrné a chladné. Snad alespoň některé z nás zahřál dobrý pocit z prospěšné práce.

O škole | Aktuality | Akce a projekty | Dokumenty | Metody | Fotogalerie | Kontakt | Odkazy
© 2007 www.skoly-brezejc.cz | created by Autograph, Admin-NG
skola.brezejc@seznam.cz566 521 516