Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Střední školy Březejc, Sviny 13

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SPECIÁLNÍ A PRAKTICKÁ ŠKOLA BŘEZEJC, SVINY 13

Akce Čistá Vysočina

2.5.2017

Akce Čistá Vysočina

   Naše škola se opět zapojila  do projektu "Čistá Vysočina". Letos již po deváté se naši žáci rozhodli přispět k čistšímu okolí cest v blízkosti naší školy. I když nám počasí příliš nepřálo a museli jsme akci o několik dní posunout, 25.4.2017 jsme přece jen mohli vyrazit. Potěšilo nás, že se situace zlepšuje a odpadků je rok od roku méně. Žáci si při této akci uvědomují důležitost zodpovědného chování k přírodě. Příští rok se zapojíme do akce znovu.

O škole | Aktuality | Akce a projekty | Dokumenty | Metody | Fotogalerie | Kontakt | Odkazy
© 2007 www.skoly-brezejc.cz | created by Autograph, Admin-NG
skola.brezejc@seznam.cz566 521 516