Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Střední školy Březejc, Sviny 13

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SPECIÁLNÍ A PRAKTICKÁ ŠKOLA BŘEZEJC, SVINY 13

Návštěva Výchovného ústavu VM

25.6.2017

Návštěva Výchovného ústavu VM 

    Dne 22.6.2017 žáci naší školy navštívili Výchovný ústav ve Velkém Meziříčí. Žákyně výchovného ústavu spolu s vyučujícími pro ně připravili  bohatý a zajímavý program. Plnili různé úkoly, u kterých museli procvičit nejen svoji obratnost a vytrvalost , ale i své znalosti. Na závěr je čekalo pohoštění, na kterém si všichni pochutnali. Slíbili jsme si, že se naše školy zase navštíví, na což se už těšíme.

O škole | Aktuality | Akce a projekty | Dokumenty | Metody | Fotogalerie | Kontakt | Odkazy
© 2007 www.skoly-brezejc.cz | created by Autograph, Admin-NG
skola.brezejc@seznam.cz566 521 516