Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy a Střední školy Březejc, Sviny 13

ZÁKLADNÍ ŠKOLA SPECIÁLNÍ A PRAKTICKÁ ŠKOLA BŘEZEJC, SVINY 13

Vystoupení žáků na festivalech v Brně a Rájci-Jestřebí

13.12.2018

Vystoupení žáků na festivalech v Brně a Rájci-Jestřebí

     V průběhu měsíce listopadu měli naši žáci možnost zúčastnit se dvou festivalů zaměřených na tanec, zpěv a divadlo v podání žáků praktických škol, na které si celý říjen pilně připravovali zhruba 12 minutové taneční vystoupení. Byl to Festival malých scénických forem v Brně a Festival Setkání v Rájci-Jestřebí.

     Pro naše žáky to byla výzva a jejich úsilí bylo korunováno zdařilým vystoupením prezentujícím mimo jiné v rámci mini módní přehlídky i tkalcovské výrobky žáků školy. Bonusem byla příjemná atmosféra, setkání s novými kamarády a závěrečná diskotéka. Za odměnu jsme do školy dostali sadu boomwhackers - vyladěných trubek, které jsme začali využívat v hodinách Hv a přináší nám radost.

O škole | Aktuality | Akce a projekty | Dokumenty | Metody | Fotogalerie | Kontakt | Odkazy
© 2007 www.skoly-brezejc.cz | created by Autograph, Admin-NG
skola.brezejc@seznam.cz566 521 516